Przedmiot poświęcony jest zagadnieniom tworzenia i edycji różnorodnych form obrazu. W trakcie zajęć poznane zostaną podstawowe narzędzia do tworzenia i edycji grafiki rastrowej (2/3D), wektorowej, logotypów oraz infografiki.
Przedmiot poświęcony jest zagadnieniom tworzenia i edycji różnorodnych form multimediów. W trakcie zajęć poznane zostaną podstawowe narzędzia do tworzenia: edycji grafiki rastrowej oraz wektorowej, projektowania grafiki użytkowej (DTP) oraz edycji materiałów wideo.
Przedmiot poświęcony jest zagadnieniom tworzenia i edycji multimediów. W trakcie zajęć poznane zostaną podstawowe narzędzia do tworzenia i edycji obrazu, dźwięku i filmu.
Przedmiot podejmuje tematykę stanowiącą jeden z najprężniej rozwijających się sektorów IT. Prezentuje sposoby tworzenia i publikacji zasobów digitalnych zoptymalizowanych dla urządzeń przenośnych.
Celem przedmiotu jest zapoznanie uczestników zajęć z jednym z trzech podstawowych filarów architektury informacji – poziomu wyglądu (bezpośredniej prezentacji).
Przedmiotem spotkań będzie przedstawienie rozwiązań mających na celu naukę jak zapewnić wysoką pozycję serwisowi WWW w odpowiedzi na zapytania kierowane do wyszukiwarek internetowych.